Witaj: użytkowniku
logo
Zostań reporteremDodaj miejsce

Inne polecane miejsca

Pizzeria Telepizza
Pizzeria TelepizzaSopot
Zielona Papuga
Zielona PapugaGdańsk
Masala Gdańsk
Masala GdańskGdańsk
Elephant
ElephantGdańsk
Restauracja Baryłka
Restauracja Baryłka

Loopy's World - Rodzinne Centrum ZabawMiejscowość:  Gdańsk, ul. Grunwaldzka 229

Numer telefonu:  58 347-73-10

Strona www:  http://www.loopysworld.wartobyc.pl

Adres e-mail:  gdansk@loopysworld.com

Administrator Miejsca: $

Wyznacz trasę do obiektu z:
(podaj miejscowość i ulicę)

Muzyka na żywo Z parkietem (do tańca) Sala bankietowa Sala dla niepalących Klimatyzacja Parking niestrzeżony Udogodnienia dla dzieci Dostęp do Internetu Możliwość płacenia kartą Plac zabaw dla dzieci

Podstawowe informacje o Miejscu

Loopy’s World to firma, która narodziła się w Szwecji. Mamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu przyjaznych centrów rodzinnej rozrywki, które chcemy wykorzystać dziś w Polsce. Właściciele Loopy’s World wierzą, że dzieci są naszym największym dobrem i mają nadzieję, że to właśnie w Loopy’s znajdą cudowną zabawę i piękne wspomnienia. Naszym głównym celem jest zapewnienie całym rodzinom doskonałej i bezpiecznej zabawy. Nasze obiekty są nowoczesne i zaprojektowane zgodnie z najlepszymi światowymi standardami. Dzięki temu, gdy przekraczasz próg Loopy’s World możesz oderwać się od zmartwień i zrelaksować się wspólnie ze swoim dzieckiem.

Dokładamy wszelkich starań, by Wasze dziecko było uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe. Ten cel pragniemy osiągnąć nie tylko dzięki zabawie, ale również współpracując z szeregiem organizacji, zajmujących się prawami dzieci i działającymi na ich rzecz.

Naturalnie, nie zapominamy także o Was, kochani rodzice! Dorośli też znajdą u nas mnóstwo atrakcji – możecie odprężyć się przy aromatycznej kawie, popracować przy laptopie, korzystając z bezpłatnego dostępu do internetu (Wi-Fi), albo dołączyć do maluchów i ... pobawić się jak dzieci!


Godziny otwarcia

poniedziałek - czwartek 10.00 - 20.00
piątek 10.00 - 21.00
sobota 9.00 - 21.00
niedziela 10.00 - 20.00


Podstawowe menu

Dzieci to małe łakomczuchy, a podczas dobrej zabawy nabierają misiowego apetytu. W trosce o zdrowie ich brzuszków i o wygodę ich rodziców oferujemy na miejscu zdrowe i zrównoważone menu w naszej restauracji. W Loopy’s Food oferujemy smaczne kanapki i zapiekanki. W bogatym menu znajdziecie także coś ciepłego na mały i duży ząb, nie zabraknie pysznych ciast i deserów. Wyczerpanego zabawą rodzica na nogi postawi kawa Latte z dodatkowym Espresso lub Cappuccino z pyszną mleczną pianką. Naszą dumą są kawy mrożone oraz naturalne i orzeźwiające smoothies. Zadbaliśmy o to, żebyście nie musieli martwić się o żadne drobiazgi. „Bawmy się ze smakiem!” – to nasza dewiza.

Galeria zdjęć Miejsca

Oceny

Ocena ogólna: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)

Jedzenie: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen) Obsługa: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)
Wystrój: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen) Ceny: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)
Atmosfera: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen) Lokalizacja: Ocena 1 Ocena 2 Ocena 3 Ocena 4 Ocena 5 Ocena 6 Ocena 7 Ocena 8 Ocena 9 Ocena 10 (0 ocen)

Kalendarz wydarzeń

Brak nadchodzących wydarzeń.

Galeria zdjęć bywalców

Nie dodano jeszcze żadnych zdjęć do tego Miejsca. Możesz dodać pierwszy:

Galeria filmów bywalców

Nie dodano jeszcze żadnych filmów do tego lokalu. Możesz dodać pierwszy:

Ostatnie wątki forum


Brak tematów na tym forum.

Ostatnio dołączyli

   
Nikt jeszcze nie dołączył do tego Miejsca.